Dodacie podmienky

Tovar je doručovaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti  GEIS. Tovar, ktorý je skladom a je objednaný najneskôr do 11.30 v pracovný deň, je doručený nasledujúci pracovný deň  max.do dvoch pracovných dní odo dňa prijatia objednávky.

V prípade spôsobu platby prevodom na účet je tovar expedovaný najneskôr nasledujúci pracovný deň po pripísaní čiastky na účet predávajúceho a spravidla doručený do dvoch pracovných dní odo dňa prijatia platby.

Ak tovar skladom nie je, je označený lehotou, do kedy bude tovar expedovaný predávajúcim; alebo je označený pojmom „Dočasne Vypredaný“, v tomto prípade je možné kontaktovať predávajúceho emailom (info@proki.sk) alebo telefonicky ( 00421948 143 777) a informovať sa o dostupnosti daného tovaru. Predávajúci oznámi kupujúcemu dodaciu lehotu a po jej odsúhlasení zo strany kupujúceho vznikne kúpna zmluva.  

Cena za dopravu je predávajúcim stanovená na základe rozmerov a hmotnosti objednaného tovaru . Cena za poštovné a balné je spravidla :

Balík z hmotnosťou do 15 kg                   cena -  3,90 ,- EUR

Balík z hmotnosťou od 15 kg do 50 kg    cena -  4,90 ,- EUR

Balík z hmotnosťou od 50 kg do 80 kg    cena -  9,90 ,- EUR  ( platí pre kombinované balíky alebo viacej menších balíkov v jednej objednávke do 80 kg )

Nadrozmerné balíky alebo samostatný balík s hmotnosťou nad 50 kg (prepravovaný na palete)

                                                                 cena - 19,90 .-

Cena za dobierku je 1 -. Euro .