Dodacie podmienky

Tovar je doručovaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD , GEIS. Tovar, ktorý je skladom a je objednaný najneskôr do 11.30 v pracovný deň, je doručený nasledujúci pracovný deň  max.do dvoch pracovných dní odo dňa prijatia objednávky.

V prípade spôsobu platby prevodom na účet je tovar expedovaný najneskôr nasledujúci pracovný deň po pripísaní čiastky na účet predávajúceho a spravidla doručený do dvoch pracovných dní odo dňa prijatia platby.

Ak tovar skladom nie je, je označený lehotou, do kedy bude tovar expedovaný predávajúcim; alebo je označený pojmom „Dočasne Vypredaný“, v tomto prípade je možné kontaktovať predávajúceho emailom (info@proki.sk) alebo telefonicky ( 00421948 143 777) a informovať sa o dostupnosti daného tovaru. Predávajúci oznámi kupujúcemu dodaciu lehotu a po jej odsúhlasení zo strany kupujúceho vznikne kúpna zmluva.  

Cena za dopravu je predávajúcim stanovená na základe rozmerov a hmotnosti objednaného tovaru a s ohľadom na vzdialenosť miesta doručenia zákazníkovi. Tieto náklady nemožno určiť vopred s ohľadom na mnoho faktorov, preto je cena za dopravu (poštovné a balné) kupujúcemu oznámená bezodkladne po odoslaní objednávky z jeho strany a bude započítaná do celkovej ceny. Cena za poštovné a balné je spravidla :

Balík z hmotnosťou do 1 kg -  3,00,- EUR

Balík z hmotnosťou do 15 kg -  3,90,- EUR

Balík z hmotnosťou od 15 kg do 50 kg  -  5,90,- EUR

Cena za dobierku je 1 -. Euro .